Açıklamalar

Kitapların Etiket fiyatı satış fiyatından neden farklı?

Bunun 3 nedeni var.

1- Eski günlerde, kitaplarımızın bugün olduğu gibi sadece internet sitemizde değil, kitabevi zincirlerinde satıldığı günlerde, kimse kitaplarımızı olması gerekenden pahalı satamasın diye kocaman bir fiyat etiketi yerleştirirdik. Ebadını da, üstüne standart fiyat etiketleri yapıştırıldığında kapatılamayacak biçimde kocaman tasarlardık.

2- Şimdi ekonomik olarak Devran değişti. En son kitap baskısı yapmamızdan bugüne kitap basım maliyetleri %350 arttı. Kitap kağıdının birim fiyatı Euro bazında dahi %200 yükselmiş durumda. Üstüne de Milli paramızın değer kaybı eklenince kitap fiyatları, kitap basılamaz noktaya doğru hızla ilerliyor.

3- Eski etiketi neden kaldırmıyoruz? Örneğin: Levh-i Mahfuz‘un kapağı kolay bulunmayan ve yurtdışından gelen özel bir hologramik malzeme üzerine basılıyor. Her baskıda kapak materyali temin etmek hem zor hem de fiyat olarak çok pahalıya geldiği için böyle bir yol bulduk. Kapaklarımızı yıllarca yetecek miktarda basıyoruz. Okuyucularımızı daha yüksek bir kitap/kapak bedelinden korumak için.
Doğumgünü Kitapçısı

ÖNEMLİ DUYURU: 

SİPARİŞLERİMİZDE YOĞUNLUK YAŞIYORUZ. İNSANÜSTÜ BİR GAYRETLE HER BİRİNİN KENARLARINI BOYUYOR, HAZERFEN VE EXCALİBUR HEDİYELERİNİ ÜRETİYOR VE EKLİYORUZ. BU NEDENLE GECİKİYORUZ. BİR KERE ALIYORSUNUZ BİR BEDEL ÖDÜYORSUNUZ VE BUNU EN GÜZEL ŞEKİLDE ALMANIZI İSTİYORUZ. YETERLİ KİTABIMIZ ŞU AN İÇİN VAR. GÖNDERDİĞİMİZ BİLGİLENDİRME MAİLLERİMİZ SPAM KUTUSUNA DÜŞEBİLİYOR VE OKUYUCULARIMIZ HAKLI OLARAK MERAKA DÜŞÜYORLAR. BİLGİ EDİNME TALEPLERİNİ KARŞILAMAK İSTEDİĞİMİZDE İSE SİPARİŞLERİ DAHA FAZLA GECİKTİRMEMİZ GEREKİYOR. 
LÜTFEN ŞUNDAN EMİN OLUNUZ:
1- SİPARİŞİNİZ ALINDIYSA, ELİMİZDE KİTAP VARDIR.
2- EĞER ÖDEME YAPTIYSANIZ, KİTABINIZ MUTLAKA VE MUTLAKA GÖNDERİLECEKTİR. GÖNDERDİYSEK VE ULAŞMADIYSA GEREKİRSE 1 TANE DAHA GÖNDERİRİZ HİÇ MERAK ETMEYİNİZ.
3- ÇOK GECİKİRSEK BİR HEDİYE DAHA EKLERİZ..
ANLAYIŞINIZ VE SEVGİNİZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER 🙏🏻

DOĞUMGÜNÜ KİTAPÇISI