Askıda kitap

Ödeyebilenlerle ödeyemeyenlerin tanışmadan buluşup hediyeleştiği platform: Doğumgünü askıda kitap…

Duyarlı okuyucularımız zaman zaman, Doğumgünü kitaplarının mümkün olduğunca çok insana ulaşması adına, maddi durumu kitap almaya elverişli olmayanlarımıza hediye edilmek üzere, fazladan kitap almak v bu kitapları bizim üzerimizden ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak istediklerini söylüyorlar. Askıda kitap uygulamasını bu amaçla yayına alıyoruz. Eğer Levh-i Mahfuz v GÜNE☀️EŞ DİL kitaplarını okumayı çok istiyor ve buna karşın maddi durumunuz gerçekten ama gerçekten buna elvermiyorsa, siparisim@dogumgunu.com.tr mail adresimize başvuru mesajı gönderiniz. Mesajınızda maddi durumunuzu özetlemenizi v kitapları nasıl haber aldığınızı, okumayı ne kadar çok istediğinizi belirtmenizi rica ederiz. Durumunuzun ikna ediciliği ile bağışlanan kitapların miktarı belirleyici olacak şekilde, başvurunuz hediye kitapla sonuçlanabilir. Mesajınız mutlaka okunacaktır. Kitap gönderimi söz konusu olacak ise sizden isim, kargo v telefon numarası detaylarınız istenecektir.

İşsiz durumda iseniz, ülkemizin v Dünyanın ekonomik koşulları ortada iken askıda kitap başvurusu yapmaktan lütfen utanmayınız. Sadece okumayacağınız, tamamlamayacağınız bir kitabı bedelsiz talep etmekten v bu yolla kitabı okuyacak başka birinin hakkına girmekten imtina ediniz.

ASKIYA KİTAP ASMAK İSTEYENLER

Eğer bu deneme amaçlı sisteme bağışçı olarak kitap eklemek istiyorsanız, lütfen dilediğiniz ödeme yöntemi ile kitap sipariş edip, ödemesini tamamlayınız. Sipariş notuna askıda kitap ibaresini yazmanız yeterlidir. Dilerseniz siparisim@dogumgunu.com.tr adresimize mesaj gönderebilirsimiz.

Askıda kitaplar siparişi verip ödemesini yapan okuyucularımıza faturalandırılacaktır. Kitapların hediye edileceği kabul edilmiş başvuru sahiplerine ise 0 TL bedelli, ücretsiz kitap faturası kesilecek v kargo paketine dahil edilecektir.

Doğumgünü Kitapçısı

not: başvurularınızla gelen çok güzel mesajlar var. bu mesajlarınızı okumak, askıya kitap asan okuyucularımızı çok mutlu ve motive edecektir. bu güzel mesajlarınızı isminizi, konumunuzu, yerinizi belirten kısımlarını kapatarak paylaşabilmek. bu da bizim sizden isteğimiz olsun 🙏🏻 sevgiyle